MIRADENT Med s.r.o.     ******    MIRADENT Lab s.r.o

     Společnosti MIRADENT nejsou na dentálním trhu regionu Karlovy Vary ve skutečnosti žádnými nováčky. MIRADENT Med s.r.o. je vlastně bývalá stomatologická ordinace MUDr. Miroslavy Maliňákové fungující od již roku 1992  v prostorách bývalé polikliniky KV-DENT, Železniční 1, Karlovy Vary. A zubní laboratoř MIRADENT Lab s.r.o. není nic jiného, než bývalá zubní laboratoř KV-DENT se sídlem tamtéž.

 

    MIRADENT Med s.r.o.  MUDr. Miroslava Maliňáková absolvovala Lékařskou fakultu University Karlovy v Plzni - obor stomatologie v r. 1981 a poté začala pracovat v K.Varech. Zde také postupně dosáhla atestace I. a II. stupně. Kromě konzervativní stomatologii se hodně věnuje protetice, implantologii a  velmi výrazně stomatochirurgii. V současné době po odchodu prim. MUDr.M.Podlipského  do důchodu je "hlavním" stomatochirurgem regionu K.Vary. Dr.Maliňáková nepracovala ve své ordinaci vždy sama. Ve své době byla jejím zaměstnancem např. MUDr.D.Hůlová. Po škole  u ní začínali např. dr.    a dr.   (dnes Usmívejte se s.r.o.) , dr. Nová  a také její syn MUDr. Martin Maliňák (dnes má samostatnou ordinaci na stejné adrese). V souvislosti se změnami v náplni a vlastnictví společnosti KV-DENT s.r.o.  dr.Maliňáková také převzala od řijna 2014 pod svoji ordinaci provoz zubního RTG (OPG-CBCT). A od března 2015, kdy převedla svoji ordinaci na formu právnické osoby, působí dr.M.Maliňáková pod hlavičkou MIRADENT Med s.r.o.

Adresa sídla :        Rumunská 660/8 

                            Karlovy Vary 360 01

Adresa ordinace :  Železniční 1

                           Karlovy Vary 360 05

IČ : 036 49 138

 

 

 

 

   MIRADENT Lab s.r.o.  Zubní laboratoř MIRADENT Lab s.r.o. je od roku 2015 nástupcem zubní laboratoře KV-DENT, kterou bylo nutné po změně vlastnických vztahů ze společnosti KV-DENT s.r.o. vyčlenit.. Zůstala adresa, pracovníci,  technologie, ceny a partnerské vztahy k lékařům stomatologům. Pouze majitelé jsou nyní jiní - společnost vlastní manželé MUDr.Miroslava Maliňáková a RNDr.Martin Malińák (dříve jeden z jednatelů firmy KV-DENT s.r.o.). Tím je garantována jednak návaznost na dosavadní čínnost laboratoře KV-DENT a jednak úsilí o další rozvoj této laboratoře.

Adresa sídla :        Rumunská 660/8 

                            Karlovy Vary 360 01

Adresa ordinace :  Železniční 1

                           Karlovy Vary 360 05

IČ : 035 34 120